Movies
Ratings
15
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.5