Series
Ratings
11
Prime Minister and IRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0