Movies
Ratings
138 Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5 Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
 Spider-Man 3Rated ★ 3.0 Spider-Man 3Rated ★ 3.0
 Taxi DriverRated ★ 4.0 Taxi DriverRated ★ 4.0
 Don't Look UpRated ★ 3.5 Don't Look UpRated ★ 3.5
 El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5 El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
 1987: When the Day ComesRated ★ 3.5 1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
 The FortressRated ★ 4.0 The FortressRated ★ 4.0
 We Will Rock YouRated ★ 4.0 We Will Rock YouRated ★ 4.0
 One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.5 One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.5
 The Bourne UltimatumRated ★ 5.0 The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
 Good Will HuntingRated ★ 4.0 Good Will HuntingRated ★ 4.0
 The Bourne SupremacyRated ★ 4.0 The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
 Iron Man 3Rated ★ 4.0 Iron Man 3Rated ★ 4.0
 The Bourne IdentityRated ★ 4.5 The Bourne IdentityRated ★ 4.5
 Nameless GangsterRated ★ 4.0 Nameless GangsterRated ★ 4.0
 The Incredible HulkRated ★ 3.5 The Incredible HulkRated ★ 3.5
 Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0 Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
 The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5 The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5