Titles you rated
Wrong TurnRated ★ 5.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
House on Haunted HillRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Legend IIRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 2.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 3.0
YamakasiRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Romeo Must DieRated ★ 4.0
The Gods Must Be CrazyRated ★ 3.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 4.0
The FighterRated ★ 5.0
Night of the Living DeadRated ★ 4.0
Wild Wild WestRated ★ 4.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 4.0