Series
Ratings
54
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 5.0