Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
HiGH&LOW THE WORST EPISODE.0Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
VagabondRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
Dokgo RewindRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5