Titles you rated
AmourRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
FuryRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
Tom at the FarmRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Bad EducationRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
OculusRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5