Titles you rated
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
A PromiseRated ★ 3.0
QueerRated ★ 2.5
All for LoveRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.5
Sarah's KeyRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5