Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0