Movies
Ratings
174
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Wedding DressRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 2.5