Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The AeronautsRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
DolittleRated ★ 2.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
MetamorphosisRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0