Titles you rated
- InuYashaRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
The PackageRated ★ 2.5
NARUTORated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0