Movies
Ratings
195
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The BodyRated ★ 4.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
Sydney WhiteRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
EpicRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0