Movies
Ratings
1005
Get OutRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.5
Railroad ManRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Seven Years-Journalism without JournalistRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Little ChildrenRated ★ 3.0
Doomsday BookRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Stormy NightRated ★ 4.0
MaborosiRated ★ 4.5