Movies
Ratings
38
3 IdiotsRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
She's Out of My LeagueRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0