Movies
Ratings
147
Northern Limit LineRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Forbidden KingdomRated ★ 0.5
The AvengersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0