Series
Ratings
55
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 1.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
- Fairy CommiRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5