Titles you rated
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.5
You Were Never Really HereRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Baseball GirlRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
Yakiniku DragonRated ★ 1.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
1917Rated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0