Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
MayhemRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 2.5
The ChildeRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5