Movies
Ratings
168- D-WarRated ★ 0.5
Going by the BookRated ★ 1.5- City of DamnationRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
As OneRated ★ 4.0