Movies
Ratings
854
IncendiesRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
RamsRated ★ 3.0
HockneyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
HOMME FATALERated ★ 2.0
Inseparable BrosRated ★ 2.5
GoodFellasRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0- Write or DanceRated ★ 2.0
- HYPNOTIZEDRated ★ 1.5