Series
Ratings
103- The Lost RoomRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0- Men of the Bath HouseRated ★ 5.0
HERORated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Five EnoughRated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 2.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
24Rated ★ 4.0