Movies
Ratings
645
The ReaderRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.0