Titles you rated
The King's Case NoteRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
ConfessionRated ★ 0.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 1.5
Blades of BloodRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.5
10,000 BCRated ★ 2.5
I Am The KingRated ★ 2.0
Lump of SugarRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 4.5
Free WillyRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0