Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Set Me FreeRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
BeginnersRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0