Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0