Movies
Ratings
135
Mrs. DoubtfireRated ★ 2.0
Pretty WomanRated ★ 2.0
The Thirteenth FloorRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
Blade RunnerRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 2.0
Quantum of SolaceRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0