Movies
Ratings
1148
WarcraftRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0