Series
Ratings
87
GoblinRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5- GhostRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
Heroes RebornRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
Hidden IdentityRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Little Girl KRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.5