Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 2.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.5
TyphoonRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0