Series
Ratings
26
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Dear ExesRated ★ 4.5
GivenRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 4.0- おっさんずラブ SPRated ★ 4.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
The Morose MononokeanRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5