Movies
Ratings
62
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0