Series
Ratings
20
Narco-SaintsRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0