Movies
Ratings
414
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0