Movies
Ratings
272
Captain MarvelRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.5
The InternRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.0