Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
Season of the WitchRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
Late BlossomRated ★ 3.5
My SonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 4.0