Movies
Ratings
102
28 Years LaterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
BoundRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
Orange CountyRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Wayne's WorldRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5