Titles you rated
Sailor Moon SuperSRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Mother GamesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 0.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0