Movies
Ratings
900
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Kaili BluesRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 5.0
Holy MotorsRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0