Titles you rated
The CaveRated ★ 3.5
Green LanternRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 4.0
Johnny English RebornRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 4.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 4.0
Short PeaceRated ★ 3.5
Eight Legged FreaksRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.5
RamboRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 4.0
DevilRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0