Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0