Titles you rated
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 1.0
HelplessRated ★ 1.0
Hoodwinked!Rated ★ 1.0
BigRated ★ 1.0
Love LetterRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 1.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 1.0
The MatrixRated ★ 5.0