Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
StokerRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5