Movies
Ratings
319
Gone GirlRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Spring Bears LoveRated ★ 2.5
MRated ★ 1.5
MissingRated ★ 1.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 0.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 0.5
Everybody Has SecretsRated ★ 1.0
HancockRated ★ 2.0
ChloeRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 1.0