Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0