Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5