Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
DeliciousRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0