Titles you rated
I WishRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 2.0
IncendiesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
FrankRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0