Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 0.5
The DealRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 1.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 1.5
RangoRated ★ 2.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.5
Deep ImpactRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 1.5
Final DestinationRated ★ 1.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 1.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.0