Movies
Ratings
294
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0